Kariera, Edukacja

Nasza firma, Dr Makkos-Centrum nieruchomości, dynamicznie rozwijająca się sieć franchise, poszukuje agentów nieruchomości z natychmiastowym zatrudnieniem.

Rynek nieruchomości podlega ciągłym zmianom, jest pełen nieograniczonych możliwości, dlatego też wciąż stajemy przed coraz to nowymi wyzwaniami. Pracownicy naszej sieci również i w minionym ciężkim okresie doskonale poradzili sobie z przydzielonymi im zadaniami. Jednym z motorów dynamicznego rozwoju jest ciągła edukacja. Dla Dr Makkos-Centrum nieruchomościogromnie ważną kwestią jest profesjonalne wykształcenie zawodowe pracowników naszej firmy. Uważamy, że właśnie to daje nam przewagę nad konkurencją. W tym celu, dla naszych nowych pracowników, jak również dla partnerów z nami współpracujących organizujemy szkolenia podstawowe, natomiast stałych pracowników systematycznie dokształcamy.

Oferujemy:

  • Oferujemy bezpłatne przekwalifikowanie w naszym biurze
  • U nas nie ma ukrytych kosztów
  • Bez opłat wstępnych
  • Bez kosztów marketingowych

Na początku pracy, nowym kolegom zapewniamy grupę klientów.

Jeśli chcesz się zgłosić na agenta nieruchomości, prosimy prześlij nam swój życiorys na adres mailowy info@ingatlandoktor.com, lub zadźwoń na +48 505 559 379.