Kredyt, ubezpieczenie

Centrum kredytowe zamkniętej spółki akcyjnej Dr Makkos Nieruchomości rozpoczęło swoją działalność w lecie 2007 roku, i od tego czasu pomaga swoim klientom poruszać się w nie zawsze przejrzystym labiryncie finansowym. Doskonałe przygotowanie naszych doradców jest gwarancją na to, że i Ty znajdziesz najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Podstawową zasadą naszej firmy jest towarzyszenie klientowi od pierwszej rozmowy począwszy aż do zawarcia przez niego umowy kredytowej, zapewniając klientowi ciągłą informację. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna. Oznacza to, że pod koniec całego procesu nie pojawią się żadne niespodziewane płatności. Koszty będą związane wyłącznie z kosztami dotyczącymi pobranego kredytu.

Pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie dotyczące zakupu mieszkania, starania się o kredyt lub pożyczkę hipoteczną. Posiadamy pełny asortyment ofert banków, zajmujących się udzielaniem tego typu kredytów, pożyczek, z pośród których łatwo wybierzesz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Nasi konsultanci z radością pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji kredytowej, w wybraniu najlepszego produktu na rynku.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami, a następnego dnia nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.

Dziękujemy za uwagę:

Dr. Makkos Gyula
dyrektor naczelny
(+3670) 370 73 17
info@ingatlandoktor.com