Dr Makkos Nieruchomości Franchise

Dołącz do naszego systemu na najlepszych warunkach!

  • Opłata za wejście nawet 0 zł ! *
  • Podstawowa opłata miesięczna nawet 0,- zł *
  • Znaczną część kosztów reklamy przejmujemy od naszych partnerów. *

Nasza firma już od 1996 roku zajmuje się pośrednictwem nieruchomości wraz z działalnością wspierającą tę dziedzinę.

Oferujemy klientom pełną gamę usług w zakresie nieruchomości, co pozwala im w jednym miejscu załatwić szybko i sprawnie sprawy związane z nieruchomością i finansami.

Nasza filozofia biznesu koncentruje się na profesjonalizmie, dzięki temu mnóstwo zadowolonych klientów po raz kolejny wybiera nasze biura.

Obecnie w Budapeszcie (Węgry) nasze biura zajmują się około 20 000 klientów (nieruchomości). W ciągu roku nasi pracownicy docierają do ponad 100 000 osób.

Podstawą naszego sukcesu są niskie koszty działalności i własne know-how.

Niezwykle ważnym dla nas jest, aby nasz konsultant od nieruchomości dotarł do każdej rodziny i każdej osoby.

W celu osiągnięcia tego zamierzenia zdecydowaliśmy się na reorganizację naszej firmy, i na stworzenie sieci biur franczyzowych .

Po prawie rocznym okresie przygotować, na początku 2016 roku rozpoczęliśmy swoją działalność na terenie Polski, otwierając pierwsze biuro w Krakowie, oraz przeprowadzając pierwsze rozmowy z potencjalnymi partnerami dotyczące franczyzy. Naszym celem jest jeszcze w tym roku otworzyć kolejne biura w Krakowie, prowadzone przez naszych partnerów franczyzowych.

Rentowna działalność naszej firmy opiera się na trzech filarach.

Wszystkie trzy dziedziny niezależnie od siebie również są dochodowe. Wzmacniają się one na wzajem, zapewniając stabilną i przejrzystą działalność gospodarczą dla naszych partnerów.

Zapewnia również partnerom możliwość otwarcia swojego biura przy niewielkiej inwestycji kapitałowej i choćby już po miesiącu osiągnięcie pierwszych dochodów.

Części materiału do przekazania są następujące:

  1. Edukacja

Firma Dr. Makkos Nieruchomości przywiązuje ogromną wagę do ciągłego kształcenia zawodowego na wysokim poziomie swoich pracowników. Według nas jest to jedna z głównych zalet, które dają nam przewagę nad konkurencją.

W tym celu organizujemy podstawowe szkolenia dla nowych pracowników, jak i dla partnerów zrzeszonych, a także dbamy o dalszą edukację naszych stałych pracowników.

Materiały szkoleniowe przekażemy naszym partnerom.

  1. Kredyt i ubezpieczenie

Dr. Makkos Nieruchomości Franchise współpracuje z niemalże wszystkimi bankami komercyjnymi i ubezpieczycielami.

Aktywnie i z pozytywnym wynikiem współpracujemy z bankami udzielającymi kredytów dla naszych klientów.

Dodatkowe dochody wynikające z działalności finansowej zdecydowanie przewyższają wysokość opłat franczyzowych, dlatego też warto dołączyć do nas.

Uważamy, że dla każdego najważniejszym celem jest osiągnięcie w jak najkrótszym czasie największego zysku...

  1. Pośrednictwo w nieruchomościach

Przekazana zostaje wiedza know-how, dotycząca pośrednictwa nieruchomości, która zwiększa skuteczność i efektywność pracy.

Najważniejszą zaletą jest to, że nasi partnerzy korzystają z dostępu do naszej obszernej, już istniejącej bazy klientów. Dzięki temu, w momencie otwarcia własnego biura, od razu mogą z niej korzystać.

Dr. Makkos Nieruchomości zajmuje się rynkiem nowych i wtórnych nieruchomości, ich sprzedażą oraz wynajmem.

Prowizje firmowe: Za wynajem 1 kwota równa miesięcznej opłacie za wynajem, przy sprzedaży prowizja między 1,5 – 3 %. (W każdym przypadku + VAT)

Nasza sieć pracuje wykorzystując obszerną bazę danych, ciągle współpracując ze sobą, co zwiększa własne obroty i dochody każdego z nas.

Co uzyskasz na współpracy z nami?

SZYBKA I OWOCNA DZIAŁALNOŚĆ, PEWNE I KONKURENCYJNE ZYSKI.

 

Dlaczego warto wybrać Dr. Makkos Nieruchomości?

Przekazujemy ponad 10 lat zawodowego doświadczenia.

Wyjątkowy nacisk stawiamy na edukację i szkolenie.

Niskie koszty wejścia i utrzymania

Naszym wspólnym celem jest długoterminowa i owocna współpraca.

Przejrzysty i prosty system reguł. Naszym partnerom dajemy głównie zalecenia, dzięki temu można maksymalnie wykorzystać specyfikę lokalną.

Umożliwiamy naszym partnerom zgłaszanie własnych propozycji, spostrzeżeń dotyczących działalności całej organizacji.

Ile trzeba zainwestować w otwarcie biura?

Do wyposażenia biura potrzeba około 3 000 - 3 500 zł.

Nasi specjaliści bezpłatnie zaprojektują elementy wizerunkowe biura wraz z jego wyposażeniem.

Po zawarciu umowy, równocześnie z utworzeniem nowego wizerunku biura, już na nowym miejscu rozpoczniemy szkolenie dla kadry zarządzającej oraz właścicieli biura, po czym będzie można rozpocząć rekrutację nowych pracowników.

Biorąc pod uwagę fakt, że można uczestniczyć w trzech dziedzinach (edukacja, finanse, pośrednictwo) równocześnie, przez niecałe 3 miesiące zwróci się zainwestowany kapitał, a nawet można zrealizować zyski.

Jeśli którakolwiek z naszych propozycji wzbudziła Twoje zainteresowanie, jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas następnego spotkania.

 

E-mail: joannakruza@drmakkos.pl
Tel.: (+48) 505 559 379, (+48) 505 556 349

 

Z poważaniem,

Dr. Makkos Gyula
dyrektor naczelny