Na sprzedaż Krakow, Dzielnica Czyżyny mieszkanie w bloku - Dr. Makkos Nieruchomości #172
avatar
Ściągnij mapę...

Na sprzedaż Krakow, Dzielnica Czyżyny mieszkanie w bloku

  • 2 pokój
  • 0 łazienka
  • 45 m2

Agent

Opis

OFERTA BEZ PROWIZJI
Współpraca z biurem bez ponoszenia kosztów przez kupującego

Agencja Dr Makkos prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,75m2, w Nowych Czyżynach, w cenie 240,182PLN.

Kontakt do agenta 576-654-700

Mieszkanie składa się z:
- dużego pokoju
- kuchni
- sypialni
- przedpokoju
- łazienki z toaletą
- balkonu

Komfortowe, o wysokim standardzie znajdujące się na 1 piętrze 7 piętrowego budynku, mieszkanie z terminem realizacji IV kwartał 2018 roku. Budynek posiada windę dzięki czemu jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Rodzaj stolarki okiennej: PCV
Miejsce postojowe, garaż:
-w garażu podziemnym 30 000,00 PLN
-zewnętrzne 12 000,00 PLN
Komorka lokatorska:
-cena od 7 500,00 PLN

Osiedle jest zlokalizowane w północno-wschodniej części Krakowa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Tworzyć je będzie zespół pięciu budynków, w których powstanie łącznie ponad 800 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybką i bezproblemową komunikację z centrum miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Łatwy dojazd do lotniska w Balicach. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Lotników Polskich - zaprojektowane z rozmachem miejsce rekreacji i wypoczynku. Znajdziesz tu alejki spacerowe i ścieżki dla rowerzystów, plac zabaw dla najmłodszych. Aktywny wypoczynek zapewnia również znajdujący się w okolicy stadion lekkoatletyczny AWF oraz hala widowiskowo-sportowa przy ul. Stanisława Lema. Dużym atutem lokalizacji jest pobliskie Centrum Handlowe M1. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, szkoły, centra handlowe. Dogodna komunikacja pełna infrastruktura miejska dzielnicy.


W naszym biurze istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy doradcy kredytowego, który znajdzie dla Państwa najkorzystniejszą ofertę kredytową.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację

Właściwości